رد کردن لینک ها

Namava-0

راهنمای نصب و استفاده ازاپلیکیشن نماوا در تلویزیون های هوشمند آر تی سی

اپلیکیشن نماوا را بر روی تلویزیون های هوشمند آر تی سی خود نصب کرده و از تماشای هزاران عنوان فیلم و سریال ایرانی و خارجی لذت ببرید.

مرحله اول ) دانلود فایل نصب اپلیکیشن نماوا

بهترین روش برای نصب اپلیکیشن های کاربردی بر روی تلویزیون های هوشمند آر تی سی دانلود فایل نصب اپلیکیشن ها با استفاده از یک رایانه و ذخیره آن ها بر روی حافظه USB و نصب از طریق حافظه USB بر روی تلویزیون ها میباشد. از اینرو به منظور نصب اپلیکیشن نماوا بر روی تلویزیون های هوشمند آر تی سی مراحل زیر را انجام دهید :

1 . ابتدا با استفاده از رایانه خود به سایت نماوا به آدرس http://www.namava.ir مراجعه کرده و در قسمت بالای سایت گزینه “اپلیکیشن ها” را انتخاب نمایید.

۲ . در صفحه اپلیکیشن ها و در اواسط صفحه از بین گزینه های دانلود در قسمت “دانلود اپلیکیشن Android” گزینه “دانلود مستقیم فایل” را انتخاب نمایید.

۳ . فایل دانلود شده را در یک حافظه USB ذخیره بنمایید.

مرحله دوم ) نصب اپلیکیشن نماوا بر روی تلویزیون های هوشمند آر تی سی

1 . وقتی تلویزیون روشن است، حافظه USB حاوی فایل نصب اپلیکیشن نماوا را به یکی از پورت های USB پشت تلویزیون متصل کنید.

۲ . با اتصال حافظه USB به پشت دستگاه پیام روبرو نمایش داده میشود.

با انتخاب گزینه “خوب” و زدن دکمه OK به صفحه حافظه USB میروید.

توجه : اگر پیام روبرو بر روی تلویزیون ظاهر نشد، با زدن دکمه USB بر روی کنترل میتوانید به صفحه حافظه USB بروید.

۳ . در صفحه حافظه USB، در قسمت دیسک (یا پوشه) فایل نصب اپلیکیشن نماوا را (که قبلا دانلود کرده و به حافظه USB منتقل کرده بودید) انتخاب کرده و OK را بفشارید.

4 . پیغام روبرو نمایان میگردد. گزینه نصب را انتخاب و OK را بفشارید.

5 . منتظر بمانید تا دستگاه ، کار نصب اپلیکیشن را به پایان برساند. پس از اینکه برنامه نصب شد گزینه “باز کردن” را انتخاب نموده و OK را بفشارید تا اپلیکیشن نماوا باز شود.

 


توجه : برای باز شدن اپلیکیشن نماوا لازم است تلویزیون شما از قبل به اینترنت وای فای WiFi متصل شده باشد. برای این منظور میتوانید راهنمای اتصال تلویزیون های هوشمند آر تی سی به اینترنت وای فای WiFi را مطالعه نمایید.

مرحله سوم ) عضویت در نماوا و استفاده از کارت هدیه

1 . در گوشه سمت راست و بالای صفحه اصلی نماوا گزینه  را انتخاب و منوی اصلی نماوا را باز کنید.

2 . در منوی نماوا گزینه عضویت را انتخاب و کلید OK را بفشارید.

3 . در صفحه عضویت ” شماره تلفن همراه ” خود را وارد نموده و “تایید” کنید.

4 . نماوا برای تایید شماره تلفن همراه شما، یک کد ۴ رقمی را به تلفن همراه شما پیامک میکند. این کد را وارد کرده و “تایید” را بزنید.

5 . در صفحه بعد “نام” و “نام خانوادگی” خود را به همراه “کلمه عبور” دلخواه برای خود وارد نموده و پس از زدن تیک گزینه “من قوانین و مقررات نماوا را میپذیرم” ، “تایید” را بفشارید.

با تایید این اطلاعات ، حساب کاربری به نام شما ایجاد شده و مجددا وارد صفحه اصلی نماوا میشوید. حال تنها کاری که باید انجام دهید این است که کارت هدیه خود را در قسمت اشتراک کارت هدیه ثبت نمایید.

6. در گوشه سمت راست و بالای صفحه اصلی نماوا گزینه  را انتخاب کرده و پس از باز شدن منوی اصلی گزینه “خرید اشتراک” را بزنید.

7 . در صفحه خرید اشتراک به انتهای صفحه رفته و گزینه “فعال سازی کارت هدیه” را انتخاب و “ادامه” را بفشارید.

8 . در صفحه فعال سازی کارت هدیه ، کد کارت هدیه خود را وارد کرده و “فعال سازی” را بفشارید.

توجه : کارت هدیه در داخل جعبه محصول شما میباشد. لازم است آن را بیرون آورده و اسکرچ پشت آن را به آرامی بتراشید تا کد نمایان شود.

9 . پیغامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن تمدید اشتراک برای شما نمایان میگردد.

۱۰ . گزینه “برو به صفحه اصلی” را بفشارید تا به صفحه اصلی نماوا رفته و از تماشای هزاران عنوان فیلم و سریال و برنامه های ایرانی و خارجی لذت ببرید.

بازگشت به بالای صفحه