رد کردن لینک ها

آر تی سی ساخت کجاست؟

 

در این یک سالی که از بازطراحی برند RTC (آر تی سی) در بازار لوازم خانگی ایران می گذرد ، سوال بسیاری از هموطنان و علاقه مندان به این برند این است که ” تلویزیون آر تی سی ساخت کجاست؟ ” و یا ” آر تی سی برای کدام کشور است؟ ” ، به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفتیم به این سوالات شما عزیزان پاسخ دهیم تا شما مخاطبان عزیز ما بیشتر با برند آر تی سی (RTC) آشنا شوید.

لوازم خانگی آر تی سی یا تلویزیون آر تی سی ساخت کجاست؟

برند لوازم خانگی RTC (آر تی سی) برندی ایرانی است و در داخل ایران عزیزمان به ثبت رسیده است. آر تی سی فعالیت خود را در اواسط دهه ۸۰ شمسی با معرفی کولرهای آبی،  کولرهای گازی و محصولات دیگری از لوازم خانگی به بازار، آغاز نمود و تا اواخر این دهه به عرضه این قبیل محصولات ادامه داد. این برند در همان سالها  بنا به دلایلی فعالیت خود را متوقف نمود و برند به حالت غیرفعال درآمد.

در سال ۱۳۹۷، شرکت یخساران که از دهه ی ۴۰ شمسی در تولید انواع یخچال ها و در سالهای بعد با عرضه ی دیگر لوازم خانگی سابقه ی طولانی دارد، با مشارکت شرکت زندگی ویرا قشم اقدام به خرید و بازطراحی برند RTC (آر تی سی) با هدف تولید محصولات باکیفیت و در خور شان خانه های ایرانی و قابل رقابت با برندهای جهانی شناخته شده ی حاضر در بازار لوازم خانگی نمود.

نگاه کلی

نگاه کیفیت محور مجموعه یخساران و زندگی ویرا قشم باعث شده تا مواد اولیه و قطعات مورد نیاز محصولات آر تی سی از بهترین شرکت ها و تولیدکنندگان مطرح و باسابقه ی جهانی تهیه و در بهترین خط تولیدهای ایران تولید و آماده ی مصرف شوند. از این رو ممکن است قطعات به کار رفته در محصولات آر تی سی از کشورهای مختلفی تهیه شود. به عنوان مثال برای تهیه ی برخی از پنل های تلویزیون های آر تی سی (باتوجه به اینکه در کشورمان تکنولوزی ساخت پنل وجود ندارد) از کشورهای رده اول تولید پنل در جهان مانند کره جنوبی ، تایوان و چین اقدام به تهیه ی پنل ها کرده است.

در بحث تولید و مونتاژ محصولات نیز RTC (آرتی سی) از بهترین خط تولیدهای ایران بهره برده است. در مثال تلویزیون ، مونتاژ قطعات و بسته بندی و آماده سازی محصول برای مصرف در یکی از بزرگترین خط تولیدهای تلویزیون کشور یعنی کارخانجات باززگانی ایران ( نماینده برند سونی در ایران) انجام می گیرد.

واحد تحقیق و توسعه برند آر تی سی (RTC) همواره در حال ارزیابی محصولات چه از لحاظ سخت افزاری و چه از لحاظ نرم افزاری هستند و این مهم با تلاش مستمر هر روزه ی تیم بازرگانی برند آر تی سی انجام می گیرد تا محصولات این برند به کیفیتی که در شان خانه های ایرانی است برسد. راه طولانی و سختی برای این هدف در جلوی پای تیم آر تی سی وجود دارد اما مطمئنا این تیم با پشتکار و شنیدن انتقادات و پیشنهادات مصرف کنندگان و حمایت آنان به زودی به این اهداف خواهند رسید.

بازگشت به بالای صفحه